RD Novosedly - prodej (PRODÁNO)

Hledáte nový, moderní, útulný rodinný dům bez nutnosti dalších investic do rekonstrukce v klidné lokalitě s dobrou dostupností do města?

Podívejte se na videoprohlídku.

Ve výhradním zastoupení majitelky nabízíme k prodeji samostatně stojící nízkoenergetickou novostavbu (dřevostavbu) RD o dispozici 4+kk v Novosedlích, okr. Břeclav. Rok kolaudace: 2017.

Jedná se o jednopodlažní nepodsklepený rodinný dům se sedlovou střechou. Dům je situovaný v klidné lokalitě "Mikulovská" zastavěné novými rodinnými domy.

Výměra pozemku činí 793 m2. Celková zastavěná plocha: 123 m2. Užitná plocha RD 74 m2. Užitná plocha krytého parkovacího stání činí 29,64 m2.

Na rovinaté zahradě najdete zahradní domek, který vám poskytne další úložný prostor, dále nově vybudovaný bazén a pergolu. Do zahradního domku je přivedena i elektřina.

Dispozice: v přízemí je situováno zádveří, technická místnost, koupelna s vanou, umyvadlem a WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem a 3 pokoje. Z obývacího pokoje a druhého pokoje vede přímý vstup do zahrady.

Vytápění domu je elektrické podlahové, ohřev vody – el. bojler.

Dům je vybaven klimatizací (vytápění / chlazení).

Podlahy: plovoucí, ker. dlažba. Okna: trojskla.

Součástí prodeje je kuchyňská linka (zahrnuta v ceně) s vestavěnými spotřebiči: myčka, mrazák, lednice, indukční varná deska, horkovzdušná trouba, digestoř.

Měsíční náklady na bydlení činí cca 5.300 Kč.

Orientace RD: obývací pokoj + kuchyňský kout a pokoj jsou orientovány na severní světovou stranu. Pokoj pro hosty a ložnice – jižní světová strana.

V dané lokalitě existuje technická a dopravní infrastruktura (elektřina, vodovod a kanalizace), ke které je připojen objekt RD. Na zahradě je k dispozici také retenční nádrž na dešťové vody sloužící k zalévání zahrady.

Parkování zabezpečuje kryté parkovací stání, přes které vede vstup také do zahrady.

Třída energetické náročnosti dle PENB je C úsporná.

V Novosedlích se nachází MŠ, ZŠ, obchod s potravinami, zdravotní středisko, pošta, obecní úřad. Z Novosedel je také velmi dobrá dostupnost do Mikulova (12 km) a Hrušovan nad Jevišovkou (10 km).

V případě Vašeho zájmu Vám nezávazně zjistíme možnosti financování nemovitosti (spolupracujeme s cca 11 bankami a máme zajímavé nabídky).

Více informací telefonicky nebo emailem u makléřky.

Cena RD činí 5.950.000 Kč + provize.

*) V případě více zájemců si prodávající vyhrazuje právo výběru kupujícího dle svého uvážení.

Fotografie RD - interiér

Fotografie RD - exteriér

Půdorys RD

Kontakt:

Reality Lenka Režňáková a otec

Tel.: 607 242 938

Více o nás a jak pracujeme:  www.lenkareznakova.cz