O nás :-)


V realitách působíme od roku 2014, jsme realitní kancelář z Mikulova, ale jsme flexibilní a v případě zájmu klienta rádi přijedeme i jinam.😊

Při mém začátku v realitách mě podporovala moje rodina včetně mého otce, který je zároveň i projektant a vždy mě v životě inspiroval a stále inspiruje.

Oba se rádi učíme nové věci a snažíme se stále zlepšovat. Naším cílem je poskytnout klientovi ty nejlepší služby.

Z těchto důvodů jsme se proto rozhodli, že se posuneme dál a založíme svou vlastní realitní kancelář Reality Lenka Režňáková a otec.

Na této práci mě nejvíce baví, že můžu poznávat nové úžasné lidi a pomoci jim splnit jejich sny. To je pro mě ta největší odměna. Jsem si vědoma toho, že každý prodej nemovitosti je projevem důvěry klienta a jsem za to velmi vděčná.

V průběhu prodeje (nebo pronájmu) jsem s klienty stále v kontaktu a informuji je o postupu prodeje. Ještě před samotným prodejem mě vždy zajímají potřeby klienta a jeho preference, kolik má času na prodej, důvod prodeje a podle potřeb zvolím vhodnou strategii a nastavím marketing.

Prodejem to u mě nekončí, s řadou klientů jsem stále v kontaktu i několik let po prodeji a ví, že se na mě můžou kdykoli obrátit. Zároveň mě velmi těší doporučení klientů jejich známým a kamarádům.

Na čem si ještě zakládáme?Na kvalitní prezentaci, protože první dojem si vytvoří klienti již z inzerátu, proto je potřeba kupujícího zaujmout. Zde si můžete přečíst jak pracujeme.

Jaká je naše konkurenční výhoda? Nejezdíme a nikdy jsme v životě nebyli na dovolené (z rodinných důvodů), a neplánujeme dovolenou ani do budoucna, takže jsme schopni klientovi poskytnout vždy 100% servis a být mu k dispozici. :-)

Náš přístup k prodeji? Nemovitost chceme prodat, ne pouze získat do své nabídky.

Naším cílem je realizace prodeje za maximální možnou tržní cenu, spokojený klient a doporučení.

Nenabíráme do svého portfolia předražené (často neprodejné) nemovitosti – u nás vítězí kvalita ne kvantita. Z podepsané smlouvy se nenajíme a pokud nemovitost neprodáme, nic nedostaneme.

Nárok na provizi u nás vzniká až po podpisu Kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím.

Hodně makléřů slíbí potenciálním prodávajícím prodej nemovitosti za nereálnou (neprodejnou) cenu, jen aby nemovitost získali do své nabídky a splnili tak kvóty u svých zaměstnavatelů, získali odměnu a dále nevyvíjí další aktivity pro úspěšný prodej. Výsledek je neprodaná nemovitost a naštvaný klient.

Pro nás je spokojený klient velmi důležitý. Buďte i Vy naším klientem.🙂 Pro více informací volejte či pište.

A ještě na závěr, jak jsem se dostala k práci makléřky?

Podnikám od roku 2006 a za tu dobu jsem potkala spoustu zajímavých lidí.

Před lety mě oslovila moje známá (jednatelka bývalé RK) a nabídla mi, jestli bych chtěla zkusit práci realitní makléřky, za což jsem jí dodnes vděčná.

Jsem empatická, ráda pracuji s lidmi, učím se nové věci a k nemovitostem mě to vždy táhlo, baví mě focení nemovitosti, tvorba videí a vše, co je s touto prací spojeno.

Začátek nebyl vůbec jednoduchý, netušila jsem, co všechno tato práce obnáší. Velkou oporou a vzorem mi je moje rodina, která mě v této práci moc podporuje a podpořila mě i při mém začátku v realitách.